Vážení zákazníci,
společnost JR steel nepovažuje žádný z projektů za příliš malý, nebo příliš velký. Nebojte se nás kontaktovat s jakoukoliv zkázkou. Provedeme konzultaci a navrhneme optimální řešení. Práce s ocelí nás baví a živí. V této oblasti jsme profesionálové a každá zakázka je pro nás žádanou výzvou. Pokud na této stránce nenajdete přesně to co hledáte, zeptejte se, protože to ve většině případů umíme a uděláme.

Jaroslav Krampota, CEO

 

Výroba ocelových konstrukcí

Provádíme výrobu a realizaci montáží ocelových konstrukcí pro koncové zákazníky i střední průmyslové podniky.

 

Ocelové brány a ploty

Provádíme zakázkovou výrobu a montáž ocelových a okrasných ocelových plotů a bran včetně pojezdů a další mechanizace na klíč dle přání zákazníka. Dokážeme vyrobit jakýkoliv plot dle Vašeho návrhu, případně pro Vás návrh vytvoříme a zrealizujeme. Ocelové ploty a brány mají spoustu výhod, disponují dlouhou životností s minimálními nároky na údržbu, díky kterým jsou zároveň mnohem ekologičtější, než ploty z jiných materiálů.

Oplocením a branám se podrobněji věnují naše stránky oplotime.cz

 

Tvarové vypalování

Pálení a glavírování provádíme na CNC pálicích strojích, maximální tloušťka páleného plechu 20 mm. Přesnost dělení materiálu je zaručena podle norem EN ISO 9013.
(CNC pálení)

 

Svařování v ochranné atmosféře

Název obloukové svařování tavící se elektrodou v ochranné atmosféře zahrnuje několik metod obloukového svařování založených na stejných principech při použití různých typů přídavných materiálů a ochranných plynů. Původně byly metody vyvinuty pro svařování slitin hliníku a hořčíku. Postupné zefektivnění a zlevnění původně velmi nákladného procesu umožnilo – při zachování velkého výkonu – používat jej i pro svařování nelegovaných ocelí. Běžně užívané označení popisovaných metod v Evropě je MIG resp. MAG.

 

Projektová dokumentace

Nabízíme zpracování projektové dokumentace v programu AutoCAD dle vašeho přání včetně následné realizace projektu (projekt na klíč).
Ke každé zakázce přistupujeme individuálně z ohledem na přání a požadavky zákazníků a orientací na rychlost, spolehlivost a výsledný produkt.

 

Povrchové úpravy

Provádíme povrchové úpravy žárovým zinkováním, galvanizaci, komaxit a další.