Na této stránce naleznete některé z vybraných projektů z oblasti ocelových konstrukcí, které jsme úspěšně realizovali dle přání zadavatelů. Vzhledem k rozsahu námi zpracovávaných projektů se nejedná ani zdaleka o všechny zakázky. Jsme připraveni realizovat i váš projekt k plné spokojenosti a jak je zvykem, také projekty od A do Z, tedy projekty na klíč od konzultací, přes zpracování technické dokumentace, až po finalizaci a předání v bezkonkurenčních termínech. Je zcela samozřejmé, že disponujeme vším potřebným technickým vybavením a materiály a v případě, že by se jednalo o zcela nestandardní realizaci, dokážeme zajistit a dohledovat externí dodavatele, přičemž neseme plnou smluvní zodpovědnost za termíny a kvalitu odvedených prací. V ocelových konstrukcích se prostě vyznáme.

 

Projekty pro koncové zákazníky

Mimo zakázek pro velké firmy klademe důraz také na kvalitně odvedenou práci pro koncové zákazníky. Schodiště, brány, ploty, překlady či zahradní konstrukce a mnoho dalšího zpracujeme na klíč k vaší plné spokojenosti a ve srovnání s konkurencí jsme vždy cenově zajímavější. Prohlédněte si obrázky některých z námi realizovaných projektů pro koncové zákazníky.

 

Balkóny pro bytová družstva

Realizace balkonových zábradlí bytových domů v Karviné a Ostravě

 

Vybrané produkty

Produkty, které vyrábíme na základe námi vytvořených a navržených projektů a montované dle specifikací zadavatele. Pokud nemáte projekt, ale pouze představu o konečném výsledku, jsme připraveni celý projekt zpracovat a dokončit k Vaší spokojenosti.

 

3D projektové modelování

Projektová dokumentace je převedena na 3D model, který zajistí reálné zobrazení předmětu a odladění možných technických nedostatků. Na následujících obrázcích si můžete prohlédnout, jak takový 3D model vypadá.